CGS103U035V2C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS103U035V2C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CGS103U035V2C
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 35V SCREW
Ngā Rauemi: 1.CGS103U035V2C.pdf2.CGS103U035V2C.pdf3.CGS103U035V2C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CGS103U035V2C
Tau Wae CGS103U035V2C Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 35V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui -10%, +75%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.000" Dia (50.80mm)
Raupapa CGS Ripple Current @ Low Frequency 5.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.15A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 338-4001
CGS103U035V2C-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.125" (53.98mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 38 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 38 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10000µF Nga tono General Purpose