CDV30FH331JO3
Hua Hua
Tau Wae: CDV30FH331JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua MICA
Ngā Rauemi: CDV30FH331JO3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
18 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDV30FH331JO3
Tau Wae CDV30FH331JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga MICA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7767 pcs Pepa Raraunga CDV30FH331JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 1.5kV Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi - Raupapa CDV30
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 330pF Mica Capacitor 1.5kV Radial
Te kaha 330pF