CDV30FF751JO3
Hua Hua
Tau Wae: CDV30FF751JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua MICA
Ngā Rauemi: CDV30FF751JO3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
19 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDV30FF751JO3
Tau Wae CDV30FF751JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga MICA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9140 pcs Pepa Raraunga CDV30FF751JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 1kV Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi - Raupapa CDV30
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 750pF Mica Capacitor 1kV Radial
Te kaha 750pF