CDV30FF511FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDV30FF511FO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua MICA
Ngā Rauemi: CDV30FF511FO3F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDV30FF511FO3F
Tau Wae CDV30FF511FO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga MICA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5216 pcs Pepa Raraunga CDV30FF511FO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 1kV Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi - Raupapa CDV30
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 510pF Mica Capacitor 1kV Radial
Te kaha 510pF