CDV19FF331JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV19FF331JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDV19FF331JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 330PF 5% 1KV RADIAL
Ngā Rauemi: CDV19FF331JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDV19FF331JO3
Tau Wae CDV19FF331JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 330PF 5% 1KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 36768 pcs Pepa Raraunga CDV19FF331JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 1kV Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.650" L x 0.201" W (16.50mm x 5.10mm) Raupapa CDV19
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CDV19FF331J03 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF Mica Capacitor 1kV Radial Te kaha 330pF