CDV19CF100JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV19CF100JO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDV19CF100JO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 10PF 5% 1KV RADIAL
Ngā Rauemi: CDV19CF100JO3F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDV19CF100JO3F
Tau Wae CDV19CF100JO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 10PF 5% 1KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77315 pcs Pepa Raraunga CDV19CF100JO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 1kV Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.642" L x 0.189" W (16.30mm x 4.80mm) Raupapa CDV19
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-3118
CDV19CF100J03F
CDV19CF100JO3F-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 10pF Mica Capacitor 1kV Radial Te kaha 10pF