CDS19FD751FO3
Hua Hua
Tau Wae: CDS19FD751FO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua MICA
Ngā Rauemi: CDS19FD751FO3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDS19FD751FO3
Tau Wae CDS19FD751FO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga MICA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31290 pcs Pepa Raraunga CDS19FD751FO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.610" L x 0.150" W (15.50mm x 3.80mm) Raupapa CDS19
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.461" (11.70mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 750pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 750pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CDS19FD512GO3
CDS19FD512GO3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: MICA
I roto i te taonga: 10652 pcs
Tikiake: CDS19FD512GO3.pdf
RFQ
CDS19FD512JO3
CDS19FD512JO3
Whakaahuatanga: CAP MICA 5100PF 5% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 10523 pcs
Tikiake: CDS19FD512JO3.pdf
RFQ
CDS2
CDS2
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: 1/4" DRIVE,7/32" SOCKET,6PT
Tikiake:
CDS20
CDS20
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC
Tikiake: CDS20.pdf
CDS20N
CDS20N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SOCKET,1/4" DRIVE,13MM,6PT
Tikiake:
CDS19FD561FO3
CDS19FD561FO3
Whakaahuatanga: MICA
Tikiake: CDS19FD561FO3.pdf
CDS1N
CDS1N
Whakaahuatanga: SOCKET,1/4" DRIVE,3/16",6PT
CDS19FD561GO3
CDS19FD561GO3
Tikiake: CDS19FD561GO3.pdf
CDS200
CDS200
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 200A 600VAC
I roto i te taonga: 743 pcs
Tikiake: CDS200.pdf
CDS19FD561JO3
CDS19FD561JO3
Whakaahuatanga: CAP MICA 560PF 5% 500V RADIAL
Tikiake: CDS19FD561JO3.pdf
CDS19FD681JO3F
CDS19FD681JO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 680PF 5% 500V RADIAL
Tikiake: CDS19FD681JO3F.pdf
CDS19N
CDS19N
Whakaahuatanga: SOCKET,1/4" DRIVE,12MM,6PT
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel