CDS19FD511JO3
Hua Hua
Tau Wae: CDS19FD511JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 510PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CDS19FD511JO3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDS19FD511JO3
Tau Wae CDS19FD511JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 510PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45799 pcs Pepa Raraunga CDS19FD511JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.610" L x 0.140" W (15.50mm x 3.60mm) Raupapa CDS19
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.344" (8.70mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.449" (11.40mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 510pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 510pF