CDS19FD331FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDS19FD331FO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua MICA
Ngā Rauemi: CDS19FD331FO3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDS19FD331FO3
Tau Wae CDS19FD331FO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga MICA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36150 pcs Pepa Raraunga CDS19FD331FO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.610" L x 0.130" W (15.50mm x 3.30mm) Raupapa CDS19
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.449" (11.40mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 330pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 330pF