CDS15FD511JO3
Hua Hua
Tau Wae: CDS15FD511JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 510PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CDS15FD511JO3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDS15FD511JO3
Tau Wae CDS15FD511JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 510PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31424 pcs Pepa Raraunga CDS15FD511JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.440" L x 0.160" W (11.20mm x 4.10mm) Raupapa CDS15
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.234" (5.90mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.299" (7.60mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 510pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 510pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CDS15FD910GO3
CDS15FD910GO3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: MICA
I roto i te taonga: 48929 pcs
Tikiake: CDS15FD910GO3.pdf
RFQ
CDS15FD471JO3
CDS15FD471JO3
Whakaahuatanga: CAP MICA 470PF 5% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 35061 pcs
Tikiake: CDS15FD471JO3.pdf
RFQ
CDS17
CDS17
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: 1/4" DRIVE,10MM SOCKET,6PT
Tikiake:
CDS15FD501JO3F
CDS15FD501JO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 500PF 5% 500V RADIAL