CD7FA331JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD7FA331JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD7FA331JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 330PF 5% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: CD7FA331JO3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD7FA331JO3
Tau Wae CD7FA331JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 330PF 5% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 18066 pcs Pepa Raraunga CD7FA331JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.126" W (7.00mm x 3.20mm) Raupapa CD7
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD7FA331J03 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.173" (4.40mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.260" (6.60mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF Mica Capacitor 100V Radial Te kaha 330pF