CD5FA151GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5FA151GO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD5FA151GO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 150PF 2% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: CD5FA151GO3F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD5FA151GO3F
Tau Wae CD5FA151GO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 150PF 2% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21967 pcs Pepa Raraunga CD5FA151GO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±2%
Rahi / Rahi 0.272" L x 0.169" W (6.90mm x 4.30mm) Raupapa CD5
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD5FA151G03F Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.118" (3.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.228" (5.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 150pF Mica Capacitor 100V Radial Te kaha 150pF