CD4FD431JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4FD431JO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD4FD431JO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 430PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD4FD431JO3F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD4FD431JO3F
Tau Wae CD4FD431JO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 430PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8956 pcs Pepa Raraunga CD4FD431JO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm) Raupapa CD4
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD4FD431J03F Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.311" (7.90mm)
Ngā āhuatanga RF, High Frequency Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 430pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 430pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD4FD501JO3
CD4FD501JO3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 500PF 5% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 8958 pcs
Tikiake: CD4FD501JO3.pdf
RFQ
CD4FD471GO3
CD4FD471GO3
Whakaahuatanga: CAP MICA 470PF 2% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 7721 pcs
Tikiake: CD4FD471GO3.pdf
RFQ
CD4FD431JO3
CD4FD431JO3
Whakaahuatanga: CAP MICA 430PF 5% 500V RADIAL