CD4FD121FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4FD121FO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD4FD121FO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 120PF 1% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD4FD121FO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD4FD121FO3
Tau Wae CD4FD121FO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 120PF 1% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8378 pcs Pepa Raraunga CD4FD121FO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.291" L x 0.110" W (7.40mm x 2.80mm) Raupapa CD4
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.240" (6.10mm) Ngā āhuatanga RF, High Frequency
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 120pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 120pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD4FD121FO3F
CD4FD121FO3F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 120PF 1% 500V RADIAL