CD4FC751GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4FC751GO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD4FC751GO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 750PF 2% 300V RADIAL
Ngā Rauemi: CD4FC751GO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD4FC751GO3
Tau Wae CD4FC751GO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 750PF 2% 300V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6128 pcs Pepa Raraunga CD4FC751GO3.pdf
Putanga - Kua tohua 300V Te manawanui ±2%
Rahi / Rahi 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm) Raupapa CD4
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.311" (7.90mm) Ngā āhuatanga RF, High Frequency
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 750pF Mica Capacitor 300V Radial
Te kaha 750pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD4FC821JO3
CD4FC821JO3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 820PF 5% 300V RADIAL
I roto i te taonga: 7056 pcs
Tikiake: CD4FC821JO3.pdf
RFQ
CD4FC751GO3F
CD4FC751GO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 750PF 2% 300V RADIAL