CD42FD253FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FD253FO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD42FD253FO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 0.025UF 1% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD42FD253FO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD42FD253FO3
Tau Wae CD42FD253FO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 0.025UF 1% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3353 pcs Pepa Raraunga CD42FD253FO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 1.429" L x 0.331" W (36.30mm x 8.40mm) Raupapa CD42
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.063" (27.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.882" (22.40mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 0.025µF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 0.025µF