CD42FD203JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FD203JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD42FD203JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 0.02UF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD42FD203JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD42FD203JO3
Tau Wae CD42FD203JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 0.02UF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5023 pcs Pepa Raraunga CD42FD203JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 1.421" L x 0.299" W (36.10mm x 7.60mm) Raupapa CD42
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.063" (27.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.870" (22.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 0.02µF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 0.02µF