CD30FD682FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD682FO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD30FD682FO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 6800PF 1% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD30FD682FO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD30FD682FO3
Tau Wae CD30FD682FO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 6800PF 1% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 7535 pcs Pepa Raraunga CD30FD682FO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.780" L x 0.299" W (19.80mm x 7.60mm) Raupapa CD30
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-3881
CD30FD682FO3-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.437" (11.10mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.882" (22.40mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 6800pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD30FD682FO3F
CD30FD682FO3F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 6800PF 1% 500V RADIAL