CD30FD562FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD562FO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD30FD562FO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 5600PF 1% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD30FD562FO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD30FD562FO3
Tau Wae CD30FD562FO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 5600PF 1% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6657 pcs Pepa Raraunga CD30FD562FO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.780" L x 0.291" W (19.81mm x 7.40mm) Raupapa CD30
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.437" (11.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.870" (22.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 5600pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 5600pF