CD30FD472JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD472JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD30FD472JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 4700PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD30FD472JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD30FD472JO3
Tau Wae CD30FD472JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 4700PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 9316 pcs Pepa Raraunga CD30FD472JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.780" L x 0.272" W (19.81mm x 6.90mm) Raupapa CD30
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.437" (11.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.858" (21.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 4700pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD30FD472FO3
CD30FD472FO3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 4700PF 1% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 7198 pcs
Tikiake: CD30FD472FO3.pdf
RFQ
CD30FD472GO3F
CD30FD472GO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 4700PF 2% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 7198 pcs
Tikiake: CD30FD472GO3F.pdf
RFQ
CD30FD472JO3F
CD30FD472JO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 4700PF 5% 500V RADIAL