CD30FD153JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD153JO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD30FD153JO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 0.015UF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD30FD153JO3F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD30FD153JO3F
Tau Wae CD30FD153JO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 0.015UF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5205 pcs Pepa Raraunga CD30FD153JO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.811" L x 0.390" W (20.60mm x 9.90mm) Raupapa CD30
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD30FD153J03F Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.437" (11.10mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.902" (22.90mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 0.015µF