CD30FD113JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD113JO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD30FD113JO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 0.011UF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD30FD113JO3F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD30FD113JO3F
Tau Wae CD30FD113JO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 0.011UF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4940 pcs Pepa Raraunga CD30FD113JO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.799" L x 0.350" W (20.30mm x 8.90mm) Raupapa CD30
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD30FD113J03F Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.437" (11.10mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.890" (22.60mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 0.011µF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 0.011µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD30FD123JO3
CD30FD123JO3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 0.012UF 5% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 10001 pcs
Tikiake: CD30FD123JO3.pdf
RFQ
CD30FD113JO3
CD30FD113JO3
Whakaahuatanga: CAP MICA 0.011UF 5% 500V RADIAL