CD30FD103FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD103FO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD30FD103FO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 10000PF 1% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD30FD103FO3F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD30FD103FO3F
Tau Wae CD30FD103FO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 10000PF 1% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6834 pcs Pepa Raraunga CD30FD103FO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.799" L x 0.339" W (20.30mm x 8.60mm) Raupapa CD30
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-3054
CD30FD103F03F
CD30FD103FO3F-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.437" (11.10mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.890" (22.60mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 10000pF