CD19FD911JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD911JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD19FD911JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 910PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD19FD911JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD19FD911JO3
Tau Wae CD19FD911JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 910PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 41826 pcs Pepa Raraunga CD19FD911JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.650" L x 0.209" W (16.50mm x 5.30mm) Raupapa CD19
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-2893 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 910pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 910pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD19FD821GO3
CD19FD821GO3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 820PF 2% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 36608 pcs
Tikiake: CD19FD821GO3.pdf
RFQ
CD19FD911JO3F
CD19FD911JO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 910PF 5% 500V RADIAL