CD19FD472FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD472FO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD19FD472FO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 4700PF 1% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD19FD472FO3F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD19FD472FO3F
Tau Wae CD19FD472FO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 4700PF 1% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12391 pcs Pepa Raraunga CD19FD472FO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.701" L x 0.350" W (17.80mm x 8.90mm) Raupapa CD19
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-3984
CD19FD472F03F
CD19FD472FO3F-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.579" (14.70mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 4700pF