CD19FD431JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD431JO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD19FD431JO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 430PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD19FD431JO3F
Tau Wae CD19FD431JO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 430PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42814 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.642" L x 0.201" W (16.30mm x 5.10mm) Raupapa CD19
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD19FD431J03F Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 430pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 430pF