CD19FD362JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD362JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD19FD362JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 3600PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD19FD362JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD19FD362JO3
Tau Wae CD19FD362JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 3600PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 21003 pcs Pepa Raraunga CD19FD362JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.681" L x 0.299" W (17.30mm x 7.60mm) Raupapa CD19
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-3983
CD19FD362JO3-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.559" (14.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 3600pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 3600pF