CD19FD271GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD271GO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD19FD271GO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 270PF 2% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD19FD271GO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD19FD271GO3
Tau Wae CD19FD271GO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 270PF 2% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 42598 pcs Pepa Raraunga CD19FD271GO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±2%
Rahi / Rahi 0.642" L x 0.189" W (16.30mm x 4.80mm) Raupapa CD19
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 270pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 270pF