CD19FD101FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD101FO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD19FD101FO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 100PF 1% 500V RADIAL
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD19FD101FO3F
Tau Wae CD19FD101FO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 100PF 1% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35382 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.642" L x 0.189" W (16.30mm x 4.80mm) Raupapa CD19
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD19FD101F03F Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 100pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 100pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD19FD102GO3
CD19FD102GO3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 1000PF 2% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 40621 pcs
Tikiake: CD19FD102GO3.pdf
RFQ
CD19FD101JO3
CD19FD101JO3
Whakaahuatanga: CAP MICA 100PF 5% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 44740 pcs
Tikiake: CD19FD101JO3.pdf
RFQ
CD19FD101FO3
CD19FD101FO3
Whakaahuatanga: CAP MICA 100PF 1% 500V RADIAL