CD19FC562JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FC562JO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD19FC562JO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 5600PF 5% 300V RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD19FC562JO3F
Tau Wae CD19FC562JO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 5600PF 5% 300V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10991 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 300V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.681" L x 0.311" W (17.30mm x 7.90mm) Raupapa CD19
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD19FC562J03F Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.559" (14.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 5600pF Mica Capacitor 300V Radial Te kaha 5600pF