CD18FD911JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD18FD911JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD18FD911JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 910PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD18FD911JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD18FD911JO3
Tau Wae CD18FD911JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 910PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 22711 pcs Pepa Raraunga CD18FD911JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.650" L x 0.209" W (16.50mm x 5.30mm) Raupapa CD18
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 910pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 910pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD18FD681JO3
CD18FD681JO3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 680PF 5% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 22981 pcs
Tikiake: CD18FD681JO3.pdf
RFQ
CD18FD911JO3F
CD18FD911JO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 910PF 5% 500V RADIAL