CD18FD472JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD18FD472JO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD18FD472JO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 4700PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD18FD472JO3F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD18FD472JO3F
Tau Wae CD18FD472JO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 4700PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5718 pcs Pepa Raraunga CD18FD472JO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.701" L x 0.350" W (17.80mm x 8.90mm) Raupapa CD18
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD18FD472J03F Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.579" (14.70mm)
Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 4700pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD18FD472JO3
CD18FD472JO3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 4700PF 5% 500V RADIAL