CD18FD182JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD18FD182JO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD18FD182JO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 1800PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD18FD182JO3F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD18FD182JO3F
Tau Wae CD18FD182JO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 1800PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12728 pcs Pepa Raraunga CD18FD182JO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.669" L x 0.240" W (17.00mm x 6.10mm) Raupapa CD18
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD18FD182J03F Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.343" (8.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm)
Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 1800pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 1800pF