CD17FD421JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD17FD421JO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD17FD421JO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 420PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD17FD421JO3F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD17FD421JO3F
Tau Wae CD17FD421JO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 420PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49792 pcs Pepa Raraunga CD17FD421JO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi - Raupapa CD17
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-3010
CD17FD421J03F
CD17FD421JO3F-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.232" (5.90mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 420pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 420pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD17FD421JO3
CD17FD421JO3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 420PF 5% 500V RADIAL