CD17CD020DO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD17CD020DO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD17CD020DO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 2PF 0.5PF 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD17CD020DO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD17CD020DO3
Tau Wae CD17CD020DO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 2PF 0.5PF 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 79369 pcs Pepa Raraunga CD17CD020DO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±0.5pF
Rahi / Rahi 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm) Raupapa CD17
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.232" (5.90mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.358" (9.10mm) Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 2pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 2pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD16RM0SB
CD16RM0SB
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY DIP HEX 0.40VA 20V
I roto i te taonga: 30821 pcs
Tikiake: CD16RM0SB.pdf
RFQ
CD17CD040DO3F
CD17CD040DO3F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 4PF 0.5PF 500V RADIAL
I roto i te taonga: 60532 pcs
Tikiake: CD17CD040DO3F.pdf
RFQ
CD17CD020DO3F
CD17CD020DO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 2PF 0.5PF 500V RADIAL