CD16FD182JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD16FD182JO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD16FD182JO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 1800PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD16FD182JO3F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD16FD182JO3F
Tau Wae CD16FD182JO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 1800PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41085 pcs Pepa Raraunga CD16FD182JO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.469" L x 0.252" W (11.90mm x 6.40mm) Raupapa CD16
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD16FD182J03F Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.234" (5.94mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.520" (13.20mm)
Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 1800pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 1800pF