CD15FD910JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD910JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD15FD910JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 91PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD15FD910JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD15FD910JO3
Tau Wae CD15FD910JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 91PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 69973 pcs Pepa Raraunga CD15FD910JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.461" L x 0.181" W (11.70mm x 4.60mm) Raupapa CD15
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.232" (5.90mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.358" (9.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 91pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 91pF
Ngā Hua e hāngai ana
CD15FD910FO3F
CD15FD910FO3F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 91PF 1% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 69564 pcs
Tikiake: CD15FD910FO3F.pdf
RFQ
CD15FD511JO3F
CD15FD511JO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 510PF 5% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 48001 pcs
Tikiake: CD15FD511JO3F.pdf
RFQ
CD15FD910JO3F
CD15FD910JO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 91PF 5% 500V RADIAL