CD15FD511GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD511GO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD15FD511GO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 510PF 2% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD15FD511GO3F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD15FD511GO3F
Tau Wae CD15FD511GO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 510PF 2% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35121 pcs Pepa Raraunga CD15FD511GO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±2%
Rahi / Rahi 0.469" L x 0.220" W (11.90mm x 5.60mm) Raupapa CD15
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-2995
CD15FD511G03F
CD15FD511GO3F-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.232" (5.90mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 510pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 510pF
Ngā Hua e hāngai ana
CD15FD511GO3
CD15FD511GO3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 510PF 2% 500V RADIAL