CD15FD271FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD271FO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD15FD271FO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 270PF 1% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD15FD271FO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD15FD271FO3
Tau Wae CD15FD271FO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 270PF 1% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 38548 pcs Pepa Raraunga CD15FD271FO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Raupapa CD15
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.232" (5.90mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.390" (9.90mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 270pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 270pF
Ngā Hua e hāngai ana
CD15FD251GO3
CD15FD251GO3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 250PF 2% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 73207 pcs
Tikiake: CD15FD251GO3.pdf
RFQ
CD15FD271FO3F
CD15FD271FO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 270PF 1% 500V RADIAL