CD15FD201JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD201JO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD15FD201JO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 200PF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD15FD201JO3F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD15FD201JO3F
Tau Wae CD15FD201JO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 200PF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91787 pcs Pepa Raraunga CD15FD201JO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm) Raupapa CD15
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-2608
CD15FD201J03F
CD15FD201JO3F-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.232" (5.90mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.382" (9.70mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 200pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 200pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD15FD201FO3
CD15FD201FO3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 200PF 1% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 43954 pcs
Tikiake: CD15FD201FO3.pdf
RFQ
CD15FD221GO3F
CD15FD221GO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 220PF 2% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 39686 pcs
Tikiake: CD15FD221GO3F.pdf
RFQ
CD15FD201JO3
CD15FD201JO3
Whakaahuatanga: CAP MICA 200PF 5% 500V RADIAL