CD15FD111FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD111FO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD15FD111FO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 110PF 1% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD15FD111FO3F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD15FD111FO3F
Tau Wae CD15FD111FO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 110PF 1% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49906 pcs Pepa Raraunga CD15FD111FO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.461" L x 0.181" W (11.70mm x 4.60mm) Raupapa CD15
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD15FD111F03F Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.232" (5.90mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.370" (9.40mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 110pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 110pF