CD15FC751JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FC751JO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD15FC751JO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 750PF 5% 300V RADIAL
Ngā Rauemi: CD15FC751JO3F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD15FC751JO3F
Tau Wae CD15FC751JO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 750PF 5% 300V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43409 pcs Pepa Raraunga CD15FC751JO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 300V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Raupapa CD15
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-2674
CD15FC751J03F
CD15FC751JO3F-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.232" (5.90mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.390" (9.90mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 750pF Mica Capacitor 300V Radial Te kaha 750pF