CD15CD100DO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15CD100DO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD15CD100DO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 10PF 0.5PF 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD15CD100DO3F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD15CD100DO3F
Tau Wae CD15CD100DO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 10PF 0.5PF 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74074 pcs Pepa Raraunga CD15CD100DO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±0.5pF
Rahi / Rahi 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm) Raupapa CD15
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-2599
CD15CD100D03F
CD15CD100DO3F-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.232" (5.90mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.358" (9.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 10pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 10pF