CD10FD910FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FD910FO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD10FD910FO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 91PF 1% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD10FD910FO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD10FD910FO3
Tau Wae CD10FD910FO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 91PF 1% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 30037 pcs Pepa Raraunga CD10FD910FO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.370" L x 0.201" W (9.40mm x 5.10mm) Raupapa CD10
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.142" (3.60mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.350" (8.90mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 91pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 91pF