CD10FA331JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FA331JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD10FA331JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 330PF 5% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: CD10FA331JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD10FA331JO3
Tau Wae CD10FA331JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 330PF 5% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 48215 pcs Pepa Raraunga CD10FA331JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Raupapa CD10
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 338-2811 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.142" (3.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.370" (9.40mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF Mica Capacitor 100V Radial Te kaha 330pF