AXLH152P040ED
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AXLH152P040ED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AXLH152P040ED
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 40V AXIAL
Ngā Rauemi: AXLH152P040ED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AXLH152P040ED
Tau Wae AXLH152P040ED Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 40V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35361 pcs Pepa Raraunga AXLH152P040ED.pdf
Putanga - Kua tohua 40V Te manawanui -10%, +30%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.787" Dia x 1.063" L (20.00mm x 27.00mm)
Raupapa AXLH Ripple Current @ Low Frequency 2.555A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.3A @ 5kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa 338-4286
Tae Mahi -40°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Life @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 57 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 57 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 150°C Te kaha 1500µF