AFK157M2AP44VT-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AFK157M2AP44VT-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AFK157M2AP44VT-F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 100V SMD
Ngā Rauemi: AFK157M2AP44VT-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AFK157M2AP44VT-F
Tau Wae AFK157M2AP44VT-F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 100V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55125 pcs Pepa Raraunga AFK157M2AP44VT-F.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa AFK_V Ripple Current @ Low Frequency 594.8mA @ 120Hz
Ratonga AEC-Q200 Ko te poari Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 338-4223-2 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 170 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.748" (19.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 170 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 170 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150µF Nga tono Automotive, Bypass, Decoupling