930C2P82K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
930C2P82K-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 930C2P82K-F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.82UF 10% 250VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 930C2P82K-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 930C2P82K-F
Tau Wae 930C2P82K-F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 0.82UF 10% 250VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34504 pcs Pepa Raraunga 930C2P82K-F.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 175V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.472" Dia x 1.248" L (12.00mm x 31.70mm) Raupapa 930C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 31 mOhms
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.82µF Film Capacitor 175V 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial
Te kaha 0.82µF Nga tono General Purpose