715P68356LD3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
715P68356LD3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 715P68356LD3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.068UF 5% 600VDC RAD
Ngā Rauemi: 715P68356LD3.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 715P68356LD3
Tau Wae 715P68356LD3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 0.068UF 5% 600VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52616 pcs Pepa Raraunga 715P68356LD3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.598" Dia x 1.252" L (15.20mm x 31.80mm) Raupapa Orange Drop® 715P
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 338-3437
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.720" (18.30mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.894" (22.70mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF Film Capacitor 200V 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.068µF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber