715P10396KA3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 715P10396KA3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 10% 600VDC RAD
Ngā Rauemi: 715P10396KA3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 715P10396KA3
Tau Wae 715P10396KA3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 10% 600VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93247 pcs Pepa Raraunga 715P10396KA3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.358" Dia x 0.902" L (9.10mm x 22.90mm) Raupapa Orange Drop® 715P
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 338-4358
715P10396KA3-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.689" (17.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.654" (16.60mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 200V 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 10000pF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber